І етап конкурсу "Чомусики"

18 квіт. 2018
Інтелектуальний конкурс для дітей старшого дошкільного віку

18.04.2018 року у закладі дошкільної освіти № 2 пройшов І етап інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку.

Мета конкурсу: виявлення підтримки обдарованих дітей, розвитку інтелектуально - творчого потенціалу особистості дитини старшого дошкільного віку.

Районний інтелеткуальний конкурс "Чомусики" проводиться Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради за номінаціями:

"Юний математик", "Юний мовознавець", "Юний природознавець", "Юний народознавець".

За підсумками І етапу конкурсу виявлені переможці, які продовжать участь у ІІ етапі конкурсу на базі закладу дошкільної освіти № 22 - 20.04.2018 року це:

"Юний математик" - Гордієнко Максим;

"Юний мовознавець" - Толмачок Олексій;

"Юний природознавець" - Богомаз Ксенія;

"Юний народознавець" - Кухарчук Анастасія.

Вітаємо переможців І етапу конкурсу!