24 трав. 2017

Нагородження переможців

Вітаємо наших дошкільників
23 трав. 2017

25.05.2017 відвідування консультаційного пункту "Адаптація малюків"

23 трав. 2017

День відкритих дверей

В ДНЗ впродовж травня 2017 року проводиться День відкритих дверей "Організація харчування дітей в ДНЗ"
18 трав. 2017

Дитячий флешмоб у вишиванках!

Сьогодні в ДНЗ був проведений флешмоб присвячений всесвітньому дню вишиванки.
10 трав. 2017

Консультація старшої медичної сестри для педагогів

Сьогодні старша медична сестра надасть консультацію педагогам закладу щодо зміцнення фізичного здоров'я дітей в процесі використання оздоровчих технологій
28 квіт. 2017

Вітаємо переможців ІІ туру інтелектуального конкурсу "Чомусики"

Вихованці нашого ДНЗ Панченко Женя та Сергєєва Настя стали переможцями ІІ туру інтелектуального конкурсу "Чомусики", який проходив на базі ДНЗ № 136. Вітаємо переможців та вихователя Фоміну Н.О.!
28 квіт. 2017

Колективний перегляд (вихователь Суходол В.Д.)

Сьогодні педагоги закладу мали змогу відвідати відкрите заняття у групі раннього віку № 1 (вихователь Суходол В.Д.).
26 квіт. 2017

День Японської культури

Сьогодні в ДНЗ відбулася розвага "Подорож до Японії", де діти середньої групи № 5 (вихователь Радченко О.М.) танцями, піснями, віршами ознайомили всіх присутніх з країною Сонця.
26 квіт. 2017

Вітаємо переможців ІІ етапу І туру інтелектуального конкурсу "Чомусики"

Вітаємо дітей-переможців ІІ етапу І туру інтелектуального конкурсу "Чомусики" (вихователь Фоміна Н.О.) з двома першими місцями (номінація "Юний математик", "Юний мовознавець") та третім місцем (номінація "Юний природознавець").
24 квіт. 2017

Бажаємо успіхів Паладій Наталі Олексіївні!

Паладій Н.О. - вихователь-методист нашого ДНЗ приймає участь в обласному конкурсі "Кращий вихователь Харківщини". Вболіваємо за неї і бажаємо успіху!