21 квіт. 2017

Ділова гра для педагогів

В закладі була проведена ділова гра для педагогів "Формування основ національно-патріотичного виховання засобами художньо-мовленнєвої діяльності"
18 квіт. 2017

Розвага "Свято Паски"

Сьогодні для дітей нашого садочку відбудеться святковий концерт та лялькова вистава присвячена святу Великодня.
16 квіт. 2017

Зі святом Паски!

Колектив ДНЗ вітає всіх зі святом Паски!
13 квіт. 2017

Інтелектуальний конкурс «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку

14.04.2017 року в нашому закладі відбудеться І етап районного інтелектуального конкурсу «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку
8 квіт. 2017

Всеукраїнський суботник

Сьогодні працівники нашого закладу взяли участь у суботнику з благоустрою території дошкільного навчального закладу.
5 квіт. 2017

Консультація практичного психолога для педагогів

Консультація для педагогів "Кордони себе. Особливі діти" (практичний психолог)
3 квіт. 2017

Консультація для педагогів "Зміцнення нервово-психічного розвитку дітей...."

Консультація для педагогів "Зміцнення нервово-психічного розвитку дітей дошкільного віку засобами фізичного виховання" (практичний психолог Калентьєва Т.Є.)
28 бер. 2017

Відкритий показ заняття в молодшій групі (вихователь Гетьманська Т.Ю.)

30.03.2017 року відбудеться відкритий показ заняття в молодшій групі (вихователь Гетьманська Т.Ю.) на тему "Землю красить сонце, а людину праця"
28 бер. 2017

Виставка "Японія очима дітей"

Сьогодні в ДНЗ відкривається виставка малюнків "Японія очима дітей".
28 бер. 2017

Семінар-тренінг практичного психолога для педагогів закладу

Практичним психологом було проведено семінар-тренінг "Використання ігор для гіперактивних та агресивних дітей"