10 груд. 2018

Діагностика рівня знань дітей за освітніми лініями Базового компоненту

На цьому тижні буде проводитися діагностика рівня знань дітей за освітніми лініями Базового компоненту
10 груд. 2018

Консультація для педагогів "Як допомогти дітям з високим рівнем тривожності"

Запрошуємо всіх педагогів закладу на консультацію практичного психолога Калентьєвої Т.Є.
27 лист. 2018

Відкритий показ вихователя середньої групи Суходол В.Д.

30 листопада в закладі відбудеться відкритий показ в групі № 1 за темою "Використання інновацій у фізичному розвитку дошкільників"
19 лист. 2018

Виставка дитячих поробок "Дорожні знаки"

В закладі закінчується виставка дитячих поробок "Дорожні знаки", дякуємо всім учасникам за творчість, фантазію.
16 лист. 2018

Розвага для дітей дошкільних груп з ОБЖД

Метою розваги було ознайомити дітей з правилами дорожнього руху та з основами безпечної поведінки на вулиці.
15 лист. 2018

Багаторазовий семінар-практикум

Сьогодні для педагогів закладу було проведено 1-ше засідання багаторазового семінару-практикуму "Від розвитку творчих здібностей педагога до формування креативності у дітей"
15 лист. 2018

Колективний перегляд інтегрованого заняття за допомогою ІКТ "Пригоди у країні Казок"

Сьогодні відбувся колективний перегляд заняття у середній групі № 2 (вихователь Фоміна Н.О.)
9 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 12.11.2018 по 18.11.2018 в нашому закладі буде проходити Тиждень безпеки дорожнього руху.
29 жовт. 2018

Тематичні розваги присвячені приходу Осені

На цьому тижні у нашому закладі відбудуться тематичні розваги присвячені темі Осені.
25 жовт. 2018

Спортивна розвага "Мама, тато, я - спортивна сім'я"

24.10.18 року у нащому садочку була проведена розвага для вихованців та їх батьків старшої групи "Мама, тато, я- спортивна сім'я"