14 січ. 2016

Анкетування педагогів

Анкетування педагогів практичним психологом "Чи шанобливо Ви ставитесь до своїх вихованців?"
12 січ. 2016

Нарада при завідувачу

28.12.2015 року для педагогів закладу була проведена нарада при завідувачу
11 січ. 2016

Тренінг для вихователів

11.01.2016 відбувся тренінг для вихователів на тему: "Вироблення навичок більш ефективної взаємодії з дітьми" (провела практичний психолог)
28 груд. 2015

ВІТАЄМО всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Хай здійснює бажання рік Новий, Здоров’я прибавляє, З чудовим святом, радості і мрій Ми щиро і сердечно Вас вітаєм!
28 груд. 2015

Святкові ранки!

В ДНЗ на прошлому тиждні були проведені святкові Новорічні ранки.
24 груд. 2015

Педагогічна рада № 2

Для педагогів закладу була проведена педагогічна рада № 2 на тему "Розвиток екологічної свідомості у дошкільників. Формування сталих світоглядних орієнтирів особистості"
14 груд. 2015

Педагогічна гостинна молодого вихователя

Для молодих педагогів закладу вихователем-методистом була організована "Педагогічна гостинна" з питань самоосвіти та підвищення професійного рівня вихователя-початківця
9 груд. 2015

Колективний перегляд (вхователь Фоміна Н.О.)

Сьогодні в ДНЗ педагоги закладу мали змогу колективно переглянути заняття в середній групі № 2 на тему "Дослідницька діяльність з дітьми"
7 груд. 2015

Групова консультація практичного психолога

Групова консультація практичного психолога для педагогів закладу "Інтеграція пошуково-дослідницької діяльності з різними видами діяльності дошкільників"