9 жовт. 2017

Ділова гра "Рухова активність як засіб виховання здорової дитини"

Мета ділової гри: оновити теоретичні знання педагогів про засоби забезпечення рухової активності дошкільників. Сприяти забезпеченню наступності дошкільного закладу та школи у фізичному вихованні дітей. Спонукати педагогів до пошуку шляхів удосконалення роботи по забезпеченню рухової активності дошкільників.
29 вер. 2017

День здоров’я !

В ДНЗ було проведено навчальну евакуацію.
27 вер. 2017

Дошкілляндія - країна чарівна!

Сьогодні в дошкільному закладі педагоги разом з вихованцями святкували "Всеукраїнський День дошкілля".
21 вер. 2017

Семінар - практикум для педагогів

"Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в рамках Базового компонента дошкільної освіти"
11 вер. 2017

Консультація для педагогів

Сьогодні завідувач ДНЗ для педагогів закладу провела консультацію "Умови формування духовності особистості дитини"
1 вер. 2017

Сьогодні в ДНЗ відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

День знань святкували всі групи дошкільного віку.
31 серп. 2017

Педагогічна рада № 1

Сьогодні для педагогів закладу відбулася педагогічна рада № 1
23 серп. 2017

23 серпня - день прапору

В ДНЗ святкували День Прапору
16 серп. 2017

Звітня конференція керівника дошкільного навчального закладу

16 серпня 2017 року о 17 годині відбудеться звітня конференція керівника ДНЗ Кириченко Г.В. Запрошуються батьки, працівники закладу
31 лип. 2017

Відкриття закладу

01 серпня 2017 року заклад відкривається після проведення ремонтних робіт.