12 жовт. 2017

Семінар - тренінг практичного психолога

Тема "Гармонізація емоційного стану за допомогою малювання"
11 жовт. 2017

Перші кроки 2017 - І етап

11.10.2017 у дошкільному закладі (ясла - садок) № 2 відбувся І етап районного спортивного змагання між дітьми старшого дошкільного віку "Перші кроки".
11 жовт. 2017

Виставка сімейної творчості

Виставка сімейної творчості "Красу дарує нам осіння днина, жовтеньке листячко й червону горобину"
9 жовт. 2017

Ділова гра "Рухова активність як засіб виховання здорової дитини"

Мета ділової гри: оновити теоретичні знання педагогів про засоби забезпечення рухової активності дошкільників. Сприяти забезпеченню наступності дошкільного закладу та школи у фізичному вихованні дітей. Спонукати педагогів до пошуку шляхів удосконалення роботи по забезпеченню рухової активності дошкільників.
29 вер. 2017

День здоров’я !

В ДНЗ було проведено навчальну евакуацію.
27 вер. 2017

Дошкілляндія - країна чарівна!

Сьогодні в дошкільному закладі педагоги разом з вихованцями святкували "Всеукраїнський День дошкілля".
21 вер. 2017

Семінар - практикум для педагогів

"Використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в умовах модернізації дошкільної освіти в рамках Базового компонента дошкільної освіти"
11 вер. 2017

Консультація для педагогів

Сьогодні завідувач ДНЗ для педагогів закладу провела консультацію "Умови формування духовності особистості дитини"
1 вер. 2017

Сьогодні в ДНЗ відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань.

День знань святкували всі групи дошкільного віку.
31 серп. 2017

Педагогічна рада № 1