26 квіт. 2017

День Японської культури

Сьогодні в ДНЗ відбулася розвага "Подорож до Японії", де діти середньої групи № 5 (вихователь Радченко О.М.) танцями, піснями, віршами ознайомили всіх присутніх з країною Сонця.
26 квіт. 2017

Вітаємо переможців ІІ етапу І туру інтелектуального конкурсу "Чомусики"

Вітаємо дітей-переможців ІІ етапу І туру інтелектуального конкурсу "Чомусики" (вихователь Фоміна Н.О.) з двома першими місцями (номінація "Юний математик", "Юний мовознавець") та третім місцем (номінація "Юний природознавець").
24 квіт. 2017

Бажаємо успіхів Паладій Наталі Олексіївні!

Паладій Н.О. - вихователь-методист нашого ДНЗ приймає участь в обласному конкурсі "Кращий вихователь Харківщини". Вболіваємо за неї і бажаємо успіху!
21 квіт. 2017

Ділова гра для педагогів

В закладі була проведена ділова гра для педагогів "Формування основ національно-патріотичного виховання засобами художньо-мовленнєвої діяльності"
18 квіт. 2017

Розвага "Свято Паски"

Сьогодні для дітей нашого садочку відбудеться святковий концерт та лялькова вистава присвячена святу Великодня.
16 квіт. 2017

Зі святом Паски!

Колектив ДНЗ вітає всіх зі святом Паски!
13 квіт. 2017

Інтелектуальний конкурс «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку

14.04.2017 року в нашому закладі відбудеться І етап районного інтелектуального конкурсу «Чомусики» серед дітей старшого дошкільного віку
8 квіт. 2017

Всеукраїнський суботник

Сьогодні працівники нашого закладу взяли участь у суботнику з благоустрою території дошкільного навчального закладу.
5 квіт. 2017

Консультація практичного психолога для педагогів

Консультація для педагогів "Кордони себе. Особливі діти" (практичний психолог)
3 квіт. 2017

Консультація для педагогів "Зміцнення нервово-психічного розвитку дітей...."

Консультація для педагогів "Зміцнення нервово-психічного розвитку дітей дошкільного віку засобами фізичного виховання" (практичний психолог Калентьєва Т.Є.)