Історія закладу дошкільної освіти

Історія нашого закладу дошкільної освіти

№ 2 починається з далеких семидесятих років минулого століття, так як заснований був у 1978 році. Спочатку дитячий ясла-садок був на балансі Харківського фізико-технічного інституту. В 1994 році був переданий на баланс Київській районній раді міста Харкова. Перейшовши в комунальну власність міста Харкова з 2006 року був перейменований, як Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Харківської міської ради».

Розташований наш заклад на окраїні міста Харкова, в затишному, тихому, віддаленому лісопарковому районі П’ятихатки.
Телефон закладу –335-38-20.

В закладі працюють висококваліфіковані педагоги, з яких

-  1 педагог з кваліфікаційною категорією «Спеціаліст вищої категорії»;
-  2 педагога з кваліфікаційною категорією "Спеціаліст І категорії";
-  2-є – з кваліфікаційною категорією «Спеціаліст II категорії»;

- 2-є мають педагогічні звання «вихователь-методист» і «старший вихователь».

В діяльності наших педагогів вибудовується структура професійної педагогічної спрямованості: на дитину (інтерес до вихованця, любов, сприяння розвитку особистості дитини); на самореалізацію в педагогічній діяльності; на «справу», предметну сторону педагогічної праці (зміст навчальних предметів) тощо.
   Для підвищення фахового рівня та педагогічної майстерності всі педагоги постійно відвідують методичні об’єднання району, підвищують свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації при ХАНО, атестуються за графіком атестацій педагогічних працівників, приймають участь у конкурсі «Вихователь року». В закладі вихователі впроваджують передовий педагогічний досвід: «Використання ІКТ в навчально-виховному процесі» (вихователь Фоміна Н.О.), «Організація дослідницько-пошукової діяльності у ЗДО», "Впровадження елементів STREAM - освіти під час організації навчально - виховного процесу у ЗДО"  (вихователь - методист Паладій Н.О.), «Патріотичне виховання особистості в умовах сучасного дошкілля» (вихователь Гетьманська Т.Ю.), «Розвиток музичних здібностей за допомогою дидактичних ігор у старших дошкільників»,  «Розвиток творчих та музичних здібностей дітей старшого дошкільного віку за допомогою гри на дитячих музичних інструментх» (музичний керівник Байкова І.С.), «Розвиток творчого мислення та ейдетичної пам'яті у дітей дошкільного віку» (практичний психолог Калентьєва Т.Є.) та інші.
   Вихованці нашого закладу разом із своїми батьками приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками таких заходів в районі міста, як: конкурси малюнків, виробів із паперу тощо. Життя в нашому садочку побудоване на іграх, святах, розвагах. В цікавій ігровій та доступній формі проходять пізнавальні заняття, починаючи уже з груп раннього віку. У нашому закладі дошкільної освіти  існують всі можливості для багатостороннього розвитку дітей дошкільного віку, що охоплює практично всі основні сфери. Висока підготовка наших старших вихованців постійно просліджується на співбесіді при вступі до школи.