Вітаємо з Днем захисту дітей!

1 черв. 2020
Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.

Діти - найбільш вразливі члени товариства і, на жаль, у сучасному світі їх інтереси і права часто порушуються. Тому в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок було засновано день, присвячений дітям.

У Міжнародного дня захисту дітей є свій прапор. На зеленому тлі навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. В Україні, як і в усьому світі День захисту дітей відзначається 1 червня. В честь свята прийнято вітати дітей красивими листівками і картинками, а також віршами і прозою.