Заклад дошкільної освіти № 2

23 лип. 2021
відновлює свою роботу і готові прийняти дітей до садочка вже з 26 липня 2021 року!!!

Шановні наші батьки!

Адміністрація закладу дошкільної освіти і всі працівники закладу щиро вдячні Вам за підтримку життєдіяльності та функціонування закладу!!! За укріплення матеріально - технічної бази! За допомогу у ремонтах та благоустрій нашого садочка!!!

Батькам групи № 1 вдячні за ремонт туалетної кімнати і павільйону!

Батькам групи № 2 вдячні за фарбування та декорування стін в груповій кімнаті!!!

Батькам групи № 3 вдячні за придбання телевізора і татамі на підлогу!!!

Батькам групи № 4 вдячні за придбання шаф для іграшок та методичних посібників, а також татамі на підлогу!!!

Батькам групи № 5 вдячні за фарбуванння та декорування стін в груповій кімнаті!!!

Батькам групи № 6 вдячні за чергову добру справу та затишок в групі -  фарбування всіх приміщень групи та  декорування стін, за придбання м'яких модулів для дітей, заміну посуду, придбання матраців та подушок!!!!

Також велике дякуємо батькам за фарбування дитячих майданчиків, тепер територія закладу стала яскравіше!

Велике дякуємо Вам за якісну підготовку до нового навчального року!!! Сподіваємося на подальше співробітництво!!!

З повагою, адміністрація закладу дошкільної освіти № 2