"Подорож на Планету барвистої музики"

1 жовт. 2021
З нагоди Міжнародного Дня музики у закладі була розвага для дітей усіх дошкільних груп.

Діти із задоволенням пограли у дидактичні ігри, дізналися таємниці планети Музики, передивилися мультфільм про швидкий та повільний тем та пограли у оркестрі!

Щорічно, цей Всесвітній день, День прекрасного та дивовижного світу музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюдно звучать безцінні твори й шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і відчути своє сьогодення  та поглянути з надією у майбутнє.

Хай співає ваша душа! З Міжнародним днем музики!