День доброти!

12 лист. 2021
У закладі дошкільної освіти

13 листопада – Всесвітній день доброти. Наші вихованці долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту. Наші малюки мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, педагогам ,підтримали тих, кому це потрібно.

Мета заходів : формувати уявлення дітей про добро, розкрити моральний зміст доброти, вчити вихованців оцінювати вчинки людей на основі життєвих ситуацій, вміння робити добро; розвивати творчі здібності, прагнення до самовдосконалення; виховувати у дітей чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу; віру у силу добра, бажання творити добро, бути милосердними, співчутливими.

Кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Якщо
хочеш щирих стосунків, то пам’ятай , що добро починається з тебе!