Тематична перевірка в старших групах № 3,4

22 лист. 2021
"Стан роботи з розвитку екологічної компетентності в закладі дошкільної освіти"

У закладі дошкільної освіти розпочалася тематична перевірка з розвитку екологічної компетентності у групах старшого дошкільного віку № 3,(вихователь Андрущенко Н.В.), і групі № 4 (вихователь Гетьманська Т.Ю) з 22.11.2021 по 30.11.2021 року.

Мета перевірки: вивчення стану обсягу знань, умінь та навичок дітей з питань екологічного виховання та експериментально – дослідницької діяльності, здатності до практичного використання цього обсягу; створення умов для розвитку пізнавальних здібностей дітей.

Вихователем - методистом Паладій Н.О. було розроблено протокол проведення тематичної перевірки, підготовлено схеми оцінювання знань, діагностичні карти та інструментарій для визначення результативності роботи з дітьми з данного питання.