28 вер. 2023

«Про організацію проведення заходів до всесвітнього дня серця»

Інформаційно - роз'яснювальна робота щодо важливості профілактики серцево-судинних захворювань серед працівників закладу та батьківської громадськості

Привітання працівниці закладу дошкільної освіти № 2

Кухаря Коваль Наталю Анатоліївну

Онлайн консультація для педагогів

"Безпека дитини під час війни: планування і організація роботи з дітьми з запобігання дитячого травматизму"
23 вер. 2023

Вітання з Днем дошкілля начальника Управління освіти Олени Вєляєвої

Шановні працівники закладу!
23 вер. 2023

З Днем дошкілля!

Шановні наші вихователі та дошкільні працівники!
22 вер. 2023

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРИНЦИПІВ ПАРТНЕРСЬКОЇ ПЕДАГОГІКИ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ОСВІТНЬОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Онлайн консультація для педагогів ЗДО
21 вер. 2023

Вітаємо всіх з День миру!

Шановні наші вихованці, батьки та працівники закладу!
20 вер. 2023

Освітній серіал «Обережно! Кібершахраї!»

До уваги працівників закладу освіти
19 вер. 2023

В Україні буде існувати єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
18 вер. 2023

До уваги батьків та педагогів!

Запрошуємо до участі у VII Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого" з 11 вересня 2023 року по 6 травня 2024 року