14 черв. 2023

Картка Харків'янина!

До уваги батьків!!!
12 черв. 2023

Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

До уваги педагогів закладу!!!
9 черв. 2023

Шановні Харківʼяни!

До уваги!
9 черв. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!

Розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення»
8 черв. 2023

Сам удома: як привчати до самостійності за часів війни?

Батьки — на роботі, а дитина, яка навчається дистанційно, вдома сама. Чи це нормально? А чи варто дозволяти йти до школи без нагляду, якщо будь-коли може розпочатися повітряна тривога? Війна змушує дітей дорослішати швидше, ніж у мирний час. Але й наражає на небезпеки на кожному кроці. Тож які вікові права та обов’язки у дітей в умовах воєнного стану? Пояснення та поради дає дитяча психологиня Ольга Печій.
7 черв. 2023

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?».

6 черв. 2023

«Як говорити з дітьми про правила мінної безпеки?"

Поради від психолога
6 черв. 2023

Інформація, яка рятує життя

Алгоритм дій при сигналі «Повітряна тривога»
5 черв. 2023

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.