15 серп. 2022

Шановні батьки! Для Вас та Вашої малечі!

Зазирніть на платформу OsvitaNow, де ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання стосовно навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали.
12 серп. 2022

Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2022/2023 навчальному році

для інформування педагогів та подальшої роботи закладу
9 серп. 2022

Застосунок «НУМО розвивальні ігри» для дошкільнят

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що експерти ЮНІСЕФ Україна запускають мобільний додаток для розвитку дошкільнят. «НУМО розвивальні ігри» – це безкоштовний застосунок із різноманітними інтерактивними іграми для дошкільнят, завдяки якому дитина не лише розважається, а й розвиває необхідні для її віку навички. Ігри у застосунку різнопланові за віком, складністю та наповненням.
2 серп. 2022

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»

Державна служба України з надзвичайних ситуацій з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога».

Про проведення конкурсу!

конкурс малюнку у номінації "Харків очима юних харків'ян"

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2022 року.

Діти Харкова прагнуть миру

участь у челенджі
30 лип. 2022

Вітаємо з Міжнародним днем Дружби!

30 липня у світі відзначається Міжнародний день дружби - свято, присвячене одному з найважливіших явищ в нашому житті. У широкому сенсі свято присвячене дружнім відносинам між країнами світу, а у вужчому - дружбі між людьми.
28 лип. 2022

День Української Державності

28 липня в нашій країні вперше відзначається День Української Державності. Це свято сприятиме утвердженню спадкоємності тисячолітньої історії українського державотворення з сучасними процесами його втілення в життя країни.
12 лип. 2022

Про освітню акцію «Харківські герої освітнього фронту»

Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитися до нашої ініціативи та писати історію освітянської родини нашого міста разом.