12 лип. 2022

Про освітню акцію «Харківські герої освітнього фронту»

Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитися до нашої ініціативи та писати історію освітянської родини нашого міста разом.
12 лип. 2022

Про проведення челенджу «Діти Харкова прагнуть миру»

серед учнів/вихованців, їхніх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Харкова.
8 лип. 2022

З Днем сім’ї !!!

шановні наші вихованці, батьки та працівники закладу
8 лип. 2022

Про підготовку до початку та особливості організації освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році

для інформування і ознайомлення педагогів та подальшої роботи.
7 лип. 2022

Свято Івана Купала

дітям про свято.
6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії. Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!
1 лип. 2022

Для ознайомлення педагогів закладу дошкільної освіти

з листом МОН України № 1/6894-22 від 22.06.2022 «Про методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період».
30 черв. 2022

До уваги педагогічних працівників!

Зміни до Закону України «Про освіту» від 15.03.2022 року, а саме ст. 57.

Інформ - реліз Управління Державної сліжби якості освіти у Харківській області

інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.
30 черв. 2022

Про онлайн навчання освітян з мінно-вибухової безпеки та профілактики ураження вибуховими пристроями

для інформування педагогічних працівників та організації відповідної роботи