8 трав. 2022

Привітання ветеранів Київського району з Днем Перемоги!

Вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму є традицією у місті Харкові і, зокрема, у Київському районі. Так, щорічно, до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міська влада вітає ветеранів, які захищали нашу країну у ті страшні часи. Так, і сьогодні, заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович привітав з Днем Перемоги нашу гордість, одинадцять ветеранів Другої світової війни, які залишилися у місті, від імені Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича та голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради, Казанжиєвої Неллі Василівни. Не дивлячись на те, що сьогодні в нашій країні відбувається збройна агресія Росії проти України, учні Харківського педагогічного ліцею № 4 привітали з Днем Перемоги Лезова Петра Петровича, 1920 року народження. Петро Петрович з 1941 року боровся з нацистською навалою, нагороджений кількома медалями. Це лише маленька часточка великої данини пошани ветеранам Другої світової війни від дітей Київського району.
8 трав. 2022

77 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій

5-6 травня з нагоди відзначення 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти Київського району у дистанційному форматі відбулися тематичні заходи. В ці травневі дні учні та педагоги долучилися до збереження національної пам’яті українського народу. Для вшанування подвигу нашого народу, його значного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні у всіх закладах освіти району для учнів було проведено інформаційні хвилинки, години спілкування, уроки мужності за темами: «77 років пройшло...», "Перемога залишається навіки...", «Пам’яті жити у віках», «Мій прадід - герой» тощо. Діти на папері відобразили свої почуття. Малюнки учнів, сповнені теплом і любов'ю, показали, що вони знають свою історію і пишаються героїчними вчинками своїх пращурів. Під час проведених заходів згадали тих, хто поліг під час кровопролитних боїв, хто пройшов крізь бої, хто вижив у тій смертельній війні. У ці дні ми згадуємо всіх, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну Перемогу! Ми завжди будемо пам'ятати подвиг українського народу! Слава Україні!
5 трав. 2022

Про виконання навчальних програм та закінчення навчального року в закладах дошкільної та позашкільної освіти

Комунальний вищий навчальний заклад "Харківська академія неперервної освіти" пропонує ознайомитися з матеріалами, підготовленими до веб-консультації з питань виконання навчальних програм та закінчення 2021/2022 н.р. в закладах дошкільної та позашкільної освіти.
3 трав. 2022

До уваги!

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує
30 квіт. 2022

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях (Лист МОН України № 1/4428-22 від 25.04.2022).
30 квіт. 2022

Навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт»

Шановні педагоги, батьки та діти! Нагадуємо, що у вільному доступі розміщено навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт». Видання сприяють запам’ятовуванню школярам зовнішнього вигляду небезпечних об’єктів та їхніх ознак, навчають правил поведінки в небезпечних ситуаціях, містять цінні поради та інформаційні плакати, що допоможуть краще запам’ятати та засвоїти алгоритм дій, змоделювати поведінку в разі виникнення небезпечної ситуації, пов’язаної з мінами та вибухонебезпечними предметами. У книгах наведені QR-посилання, за допомогою яких учні можуть перевірити свої знання або переглянути корисні відео. Інтерактивність цієї книжки допоможе дітям в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Пам'ятайте! Дотримання правил поведінки в небезпечних ситуаціях може зберегти життя!

Шановні батьки! УВАГА!

Порядок прийому дітей до першого класу.
26 квіт. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

5 квіт. 2022

До уваги батьків!

Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану
4 квіт. 2022

Онлайн-навчання з мінної небезпеки

Громадською організацією «Асоціація саперів України» за підтримки МОН реалізовано проєкт навчання з питань мінної небезпеки на спеціальній онлайн платформі (лист МОН № 1/3798-22 від 01.04.2022) Курс розрахований на 30 годин онлайн навчання. Після успішного проходження курсу навчання слухачі отримають відповідний сертифікат та мають змогу завантажити в особистому кабінеті необхідну навчально-методичну літературу в електронному вигляді. Враховуючи широкомасштабну війну російських окупаційних військ на території України, набуті знання і навички з мінної небезпеки дозволять проводити інформаційні заняття з безпекових питань для учнів та вихованців.