1 квіт. 2022

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році у початковій школі

Міністерством освіти і науки надані методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році у початковій школі в умовах воєнного часу.
1 квіт. 2022

Дистанційні школи та навчальні платформи надали безкоштовний доступ для здобувачів освіти

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям. Серед них: дистанційна школа «Атмосферна школа», дистанційна школа «Оптіма», дистанційна школа «DAR», академія сучасної освіти «А+», платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online», дистанційна школа «Liko Education Online», освітня платформа «OkStudy», Комп‘ютерна Академія «ШАГ», Центр дистанційної освіти «Джерело» та ін.
31 бер. 2022

У додатку Health Coaching дітям і дорослим пропонують безкоштовні тренування

Компанія BetterMe надала українцям доступ до додатку для підтримки фізичного здоров’я Health Coaching. Застосунок Health Coaching наразі безкоштовний для українців. Він містить персоналізовані програми тренувань, які складаються з різних видів фітнесу, танців, прогулянок, йоги, боксу, пілатесу, бігу та ін. Також у додатку створено новий розділ із руханками для дітей дошкільного та шкільного віку. Додаток можна завантажити як на операційну систему iOS, так і на Android.
17 бер. 2022

Лист МОНУ від 17.03.2022 № 1/3482-22 "Про посилення координації"

МОН України оприлюднено лист від 17.03.2022 № 1/3482-22 "Про посилення координації", в якому розглянуто питання навчання українських школярів, які виїхали за межі України. Окрім цього, Міністерством освіти і науки України підготовлено перелік дистанційних шкіл та навчальних платформ, що надають безкоштовний доступ для здобувачів освіти та можуть допомогти дітям і сім’ям
6 бер. 2022

Безкоштовні курси читання та малювання від uchim.online

На час війни компанія uchim.online зробила курси читання та малювання безкоштовними. Курс "Вчимо читати" включає 15 занять, які навчать дитину читати, навіть, якщо до цього вона не знала літер. Долучитися до навчання можна за посиланням. Щоб відволікти дитину від навколишньої ситуації, долучайтеся до курсу малювання. Курс допоможе дітям поставити руку для подальшого розвитку почерку, розвинути впевненість у власних силах.
5 бер. 2022

Мала академія наук запустила науково-освітню платформу

Мала академія наук запустила науково-освітню платформу. Це - проєкт, який розповідає про науку просто, діджитально й інтерактивно. Школярам ресурс допоможе прокачати знання, освітянам – урізноманітнити уроки чи домашні завдання, усім охочим – дізнатися нове й цікаве. Продукти платформи охоплюють різні напрями. Інструкція користувача платформою доступна за посиланням.
3 бер. 2022

Як розповісти дитині про сирени

Сирена – моя помічниця. Що таке сигнал повітряної тривоги та як поводитися - анімований ролик дітям
17 лют. 2022

Психологічний захід

Сьогодні для педагогів закладу практичний психолог провела семінар "Нові підходи гуманістичного виховання засобами екологічного виховання".
16 лют. 2022

День єднання!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки.
11 лют. 2022

Відео обзор Тижня науки