24 трав. 2016

Закриття дошкільного навчального закладу на проведення ремонтних робіт в літній період

24 трав. 2016

Відкритий показ гімнастики пробудження в групі №5

24 травня 2016 року в групі дошкільного віку №5 відбувся відкритий поках гімнастики пробудження
12 трав. 2016

Семінар начальників цивільного захисту дошкільних навчальних закладів Київського району

Сьогодні, на базі нашого закладу відбувся семінар начальників цивільного захисту дошкільних навчальних закладів Київського району м.Харкова.
11 трав. 2016

Тиждень безпеки з надзвичайних ситуацій

На цьому тижні в закладі проходять заходи з Тиждня безпеки з надзвичайних ситуацій "Життя маємо - за нього відповідаємо"
10 трав. 2016

Виставка з питань ОБЖД

Сьогодні відбулася виставка методичної літератури та демонстраційних матеріалів з питань ОБЖД
6 трав. 2016

Вітаємо всіх матерів з ДНЕМ МАТЕРІ!

8 травня - день матері. Всіх матерів вітаємо зі святом!
5 трав. 2016

Консультація старшої медичної сестри для педагогів закладу

Старша медична сестра провела для педагогів закладу консультацію "Використання природних факторів зміцнення здоров'я. Організація загартування дошкільників влітку"
27 квіт. 2016