18 жовт. 2021

Консультація для вихователів!

"Ігри-фантазування як засіб розвитку творчих здібностей дітей старшого віку" (вихователь Фоміна Н.О.)
14 жовт. 2021

Козацькі забави

Спортивне свято
13 жовт. 2021

Консультація практичного психолога

Для педагогів закладу була проведена консультація "Педагогіка емпауермента"
6 жовт. 2021

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення міста. На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Харкові від 23.09.2021 № 25 «Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова», з метою запобігання розповсюдження захворювання населення міста Харкова на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, мінімізації поширення серед жителів міста коронавірусної хвороби та керуючись статтею 75 Кодексу цивільного захисту України інформуємо про необхідність дотримання мешканцями міста маскового режиму та виконання санітарно-гігієнічних норм.
5 жовт. 2021

Картка ХАРКІВ'ЯНИНА

Розпочато видачу "Карток Харків'янина" співробітникам комунальних підприємств.
1 жовт. 2021

"Подорож на Планету барвистої музики"

З нагоди Міжнародного Дня музики у закладі була розвага для дітей усіх дошкільних груп.
1 жовт. 2021

Всесвітній день усмішки

Посміхайтеся! Воно того варте!
30 вер. 2021

Консультація-семінар для педагогів закладу!

Консультацію-семінар "Насиллю НІ" провела практичний психолог Калентьєва Т.Є.
27 вер. 2021

"Дошкіляндія - країна чарівна!"

Тематична розвага по групам. Сьогодні з кожною групою окремо була проведена тематична розвага присвячена Дню дошкілля.
27 вер. 2021

Виставка малюнку "У садочку, як у віночку!"

У садку продовжується виставка малюнку до Дня дошкілля.