24 вер. 2021

Українські народні іграшки - заняття

Заняття з використанням ІКТ у середній групі
24 вер. 2021

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПРИ «ЖОВТОМУ» РІВНІ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Міністерство освіти і науки України - Сергій Шкарлет роз'яснив як працюватимуть заклади освіти при "жовтому" рівні епіднебезпеки поширення COVID-19:
22 вер. 2021

Консультація для педагогів

Сьогодні відбулася консультація для педагогів закладу "Булінг у дитячому садку - міф чи реальність?"
17 вер. 2021

Нові карантинні норми

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19.
14 вер. 2021

з 13.09 по 17.09 у ЗДО Тиждень фізкультури та спорту!

Впродовж тижня діти розширюють та закріплюють свої знання про здоров'я, здоровий спосіб життя, їм прищеплюється любов до фізичних вправ через валеологічні заняття, конкурси, ігри тощо.
10 вер. 2021

Вітаємо із Днем фізичної культури і спорту України!

Сьогодні у закладі день пройшов по особливому весело, цікаво та пізнавально. У групах були проведені заняття щодо здоров'я людини, на вулиці - спортивна розвага "Про здоров'я дбаємо, спорт поважаємо"
1 вер. 2021

Вітаємо всіх учасників освітнього процесу із Днем знань!!!

В честь свята в нашому садочку відбулася святкова розвага. Діти приймали участь у комунікативних іграх, подорожували на різних транспортних засобах до країни знань. Наприкінці дошкільники мали змогу побачити виставу лялькового театру, яка відбувалася на вулиці.
1 вер. 2021

Педагогічна рада № 1

"Пріоритетні напрями освітньої діяльності закладу дошкільної освіти у 2021/2022 н.р."
31 серп. 2021

Шановні батьки!

У закладі триває підготовка до нового навчального року 2021/2022. Для малят створюються належні санітарно-гігієнічні умови, оновлюється матеріально-технічна база. За бюджетні кошти заклад забезпечено миючими та дезинфікуючими засобами, паперовими рушниками. Також Департаментом освіти планується за рахунок бюджетних коштів встановлення двох павільйонів на майданчиках груп №№ 4,6
28 серп. 2021

Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби

Постановою головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 № 8 затверджено протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). В документі наведено вимоги щодо організації освітнього процесу, вимоги до поводження з використаними засобами індивідуального захисту та ін.