Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Загальна характеристика навчального закладу

Обладнання та оснащення навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", наказу  Міністерства освіти та науки України "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти" від 19.12.2017 №1633

Дошкільний навчальний заклад розташований у двоповерховому будинку, відкритий у 1980 році, проєктна потужність складає 120 дітей.

В закладі функціонує 6 груп.

У закладі : 6 групових кімнат, 6 спальних кімнат, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний кабінет, ізолятор, кабінет практичного психолога, музична зала, кабінет завгоспа, пральня, комора кастелянки, 6 туалетних кімнат, туалетна кімната загального користування, овочесховище, харчоблок (цех сирої, цех готової продукції, 2 комірні).

Обладнання основних приміщень відповідає зросту та віку дітей.

Технічний стан приміщень - задовільний, утримуються в порядку й чистоті.

У кожній віковій групі є своя ділянка, яка обладнана ігровими зонами, рослинами та квітами. Територія освітлена відповідно чинних норм.