У Комунальному закладі "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Харківської міської ради" створені часткові умови для виховання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі й дітей з інвалідністю, а саме: заклад обладнаний кнопкою виклику.

"КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ БАТЬКАМ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ТРУДНОЩАМИ В РОЗВИТКУ"

Особливо вразливими в умовах війни є родини з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю, зокрема ті, хто вимушені були покинути рідну домівку.

Куди звернутися по консультацію психолога, логопеда або вчителя-реабілітолога?

Як записатися до лікаря на новому місці?

Як потрапити на навчання в інклюзивному класі чи групі?

Де отримати колісне крісло або слуховий апарат для дитини?

На яку іншу допомогу можуть розраховувати сім’ї з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю?

Відповіді на ці та інші запитання можна знайти в одній брошурі. Завантажуйте її та діліться зі знайомими: https://uni.cf/3pBskv2