Тиждень протипожежної безпеки з 30.01.2023 по 03.02.2023 року

30 січ. 2023
«Щоб вогонь не завдав біди, будь обережним з ним завжди!»

Життя й здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей  розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях в нашому закладі розпочинається Тиждень протипожежної безпеки  "Щоб вогонь не завдав біди, будь обережним з ним завжди!". Під час тематичного тижня буде проводитися онлайн робота з теми з дітьми, батьками та педагогами закладу. Наприкінці Тижня безпеки відбудеться виставка малюнків "Безпека в житті -життя в безпеці"

"Протипожежна безпека", ЗДО № 2