До уваги батьків та педагогів!

30 бер. 2023
На українському телебаченні виходить мультсеріал про потреби дітей, які живуть в умовах сім’ї

27 березня на українському телебаченні виходить продовження всесвітньо відомого дитячого мультсеріалу «Вулиця Сезам» (Sesame Street’s) від анімаційного освітнього проєкту «Sesame Workshop», що став партнером Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Одним із пріоритетних завдань Всеукраїнської програми ментального здоров’я є допомога дітям у подоланні цієї травми, щоб у майбутньому вони могли стати дорослими зі здоровою психікою.

Мета цього мультсеріалу — підтримати дитячу психіку та запобігти негативному впливу стресу на родину. Зокрема, він навчатиме здорового способу життя, навичок безбарʼєрного спілкування, особливу увагу надаватимуть унікальним потребам дітей, які живуть в умовах війни.

Серіал призначений для дітей віком від 3 до 8 років та озвучений українською мовою. Дивіться трансляцію щодня о 12:30 на телеканалах «ПЛЮСПЛЮС» або «Київстар ТБ».

Зазначимо, що відповідний проєкт «Welcome Sesame Workshop» в Україні реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Відео «Дивитися, грати, навчатися» входить до бібліотеки освітнього контенту, яку фінансує «LEGO Foundation».

Нагадаємо, на платформі «НУМО» розміщено  20 коротких відео із практиками самозаспокоєння.