Запрошуємо до участі

3 квіт. 2023
4 квітня 2023 року у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки пройде радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

О 14:40 годині в ефірі «Українського радіо» відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

О 15:00 годині розпочнеться написання диктанту.

Трансляція диктанту буде доступна:

1. на FM-частоті, сайті або у мобільному застосунку «Українського радіо» або у додатку «Дія»;

2. у соціальних мережах:

• YouTube та Facebook сторінках ЮНІСЕФ;
  • Facebook сторінці Міністерства освіти і науки;
  • YouTube та Facebook сторінках ДСНС;
  • YouTube та Facebook сторінках «Українського радіо»;
  • Facebook сторінці Центру протимінної діяльності;

3. у Спільно Точці (потрібна завчасна реєстрація на відвідування).

Ділитися фотографіями та відеозаписами того, як діти пишуть диктант, можна у соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Після завершення диктанту у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та «Українського радіо» можна буде перевірити правильність його написання.

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України