Сьогодні розпочався прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році

3 квіт. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2023 році здійснюватиметься з 3 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року у відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженогонаказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 № 367. В Україні поки триває воєнний стан.

Тому подача документів у заклади загальної середньої освіти може здійснюватись:

безпосередньо в закладі загальної середньої освіти;
через електронний електронний сервіс;
факсом, електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).