Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі. Новий набір на фасилітований онлайн-курс

2 жовт. 2023
До уваги педагогів, практичних психологів

Вже понад 800 педагогів дошкілля отримали сертифікати про успішне завершення курсу “Почути голос дитини…”, познайомившись із ресурсами, які стануть в нагоді  для роботи з дошкільнятами та їхніми родинами. Запрошуємо долучатись!

Курс покликаний допомогти педагогам дошкілля адаптуватися до змін, передбачених оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти.

• Як спілкуватися та взаємодіяти на засадах взаємної довіри й поваги, розвиваючи співпрацю дитсадка, родини та громади?
  • Як допомогти дітям вже з наймолодшого віку пізнавати й цінувати багатоманіття?
  • Як створити умови, щоб кожна дитина була почутою, мала право на самовираження, повагу і рівне ставлення?

Навчання на курсі допоможе спланувати педагогічну діяльність, пояснить як формувати соціально-громадянські компетентності наймолодших дітей та розвивати культуру демократії у закладі дошкільної освіти.

Більш детально про курси можна дізнатися тут