Ознайомлення із освітньою програмою "Освіта і піклування"

19 жовт. 2023
До уваги педагогічних працівників!

У 2023 році Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care) з урахуванням соціокультурних та політико-економічних умов розвитку України, європейського вектору модернізації освіти держави, напрямів її реформування, новітніх наукових розробок і кращих практик у галузі дошкільної освіти, рекомендованої до впровадження Міністерством освіти і науки України (наказ №1121 від 23.10.2021).

Програма освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care» розроблена відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2021 р.). У програмі відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від двох до шести (семи) років життя, уніфіковано вимоги до навченості, вихованості та розвиненості дітей кожної вікової групи.

Програма є частиною освітньої системи «Освіта і піклування / Education & Care» і містить інваріантну та варіативну складові. Ознайомитися з програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care) можна за покликанням: