Проєкт «Покращення доступу до послуг захисту дітей у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях» за сприяння фінансової підтримки ADH

11 квіт. 2024
До уваги педагогів і батьків!

Шановні педагоги та батьки!

Громадська організація «Дівчата», спільно з міжнародною гуманітарною організацією World Vision реалізує проєкт «Покращення доступу до послуг захисту дітей у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях» за сприяння фінансової підтримки ADH, в рамках якого вразливим категоріям населення надаватиметься комплексна підтримка (зокрема, психологічна, соціальна та фінансова).
У місті Харків працює простір дружній до дитини – клуб “Дівчата.Діти”, що знаходиться за адресою: вул. Григорія Сковороди, 41. У просторі діти (віком до 17 років) можуть безкоштовно відвідувати заняття різного спрямування: спортивні тренування, творчі та розвиваючі заняття, арттерапевтичні групи, тощо. Також є змога отримати безкоштовні психологічні консультації для дітей, батьків та опікунів. Клуб “Дівчата.Діти” знаходиться у підвальному приміщенні та може слугувати безпечним укриттям під час занять.