Про проведення фестивалю «Київський район очима юних»

17 квіт. 2024
До уваги педагогів, батьків!

у цьому році формат районного конкурсу «Київський район очима юних» змінено на фестиваль дитячих фоторобіт, що буде проведено в дистанційному режимі.

Учасники Фестивалю: вихованці старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти 1-11-х класів.

Районний  фестиваль фоторобіт «Київський район очима юних» (далі – Фестиваль) проводиться з метою:

- стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації;

- організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва;

- підвищення ролі фотоаматорства у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління.

Завдання Фестивалю:

- створювати сприятливі умови для розвитку учнів шляхом введення їх у систему суспільних і творчих стосунків;

- сприяти активізації роботи з патріотичного виховання юних мешканців Київського району;

- залучати  дітей старшого дошкільного віку, учнівської молоді до фотоаматорства;

- популяризувати кращі роботи юних фотоаматорів.

Фестиваль відбудеться за номінаціями

старший дошкільний вік та учні 1-4 класів – «Мій букет для героїв/волонтерів» (сюжетні фотографії   композиції з квітів, рослин, вторинної сировини тощо);

- учні 5-11 класів – «Замальовки з життя Київського району у воєнний час» (сюжетні фотографії, що відображають життя, побут, працю, дозвілля мешканців Київського району).

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля

взяти участь у Фестивалі та представити вільну інтерпретацію власного бачення сучасного життя Київського району. Шукаємо весняне натхнення і фіксуємо його у вигляді цікавих яскравих фотографій! Дайте волю своїй уяві, навчіться бачити красиве і неповторне у світі, який нас оточує.

Загальні вимоги до робіт:

1) матеріали повинні відповідати тематиці Фестивалю
2) з метою захисту авторських прав просимо зазначати в матеріалах назву роботи, короткий опис сюжету, локацію, дату зйомки, прізвище та ім’я, заклад освіти, клас (вік);
3) роботи учасників розміщує особа, визначена відповідальною в закладі освіти, в період з 25квітня до 10 травня 2024 року.

Для участі у Фестивалі очікуємо на авторські фотографії у електронному форматі хорошої якості.

Фотороботи розміщуються на padlet за посиланням:

номінація «Мій букет для героїв/волонтерів, які серед нас» –https://padlet.com/siromatnikova18/padlet-wihpinrgz585hakt

номінація «Замальовки з життя Київського району у воєнний час» –https://padlet.com/siromatnikova18/padlet-8e6v5pc5wsgbp6fu

Усі учасники отримають сертифікати за участьу Фестивалі.

Автори 10-ти робіт, які отримають найбільшу кількість вподобайок, будуть нагороджені дипломами Управління освіти.

Бажаємо усім натхнення та цікавих ідей.

Завідувач центру освітніх технологій

Управління освіти                    І. В. НАСТЕНКО