Педагогічна рада

31 серп. 2018
з педагогами закладу та вчителем початкових класів Осьмаковою О. Є.

У закладі дошкільної освіти № 2, 31.08.2018 року відбулася педагогічна рада № 1 за темою "Основні орієнтири нового 2018/2019 навчального року у формуванні різнобічно розвиненої особистості".

На педагогічній раді були присутні всі педагоги закладу, а також вичтель початкових класів ЗЗСО № 62  Осьмакова Олена Євгеніївна із доповіддю - презентацією "Концепція Нової української школи".  Вчитель ознайомила наших вихователів із вимогами Нової уркаїнської школи, організацією розвивального середовища, структурою Нової школи, з ключовими компетентностями НУШ.

Адміністрація закладу вітає всіх із початком нового 2018/2019 навчального року! Бажаємо всім творчої наснаги!