Основні напрямки діяльності закладу

Науково – методична тема, над якою продовжує працювати наш заклад дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році «Впровадження освітніх компетенцій учасників освітнього процесу через використання інноваційних технологій» - III етап – втілення науково – методичної проблеми в практику закладу. А також продовжувати підвищувати рівень професійної майстерності педагогічних працівників в проведенні різних форм організації освітнього процесу (очної, дистанційної та змішаної, синхронної та асинхронної), проведенні онлайн-заходів, оволодінні формами та методами взаємодії між учасниками освітнього процесу відповідно до конкретної ситуації кожної дитини.

Визначення основних річних завдань на новий навчальний рік

Виходячи зі зробленого аналізу, з урахування можливості розв’язання виявлених проблем були визначені основні завдання на 2023/2024 навчальний рік:

1. Сприяти удосконаленню культури українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів (1 рік).
  1. Проводити цілеспрямовану освітню діяльність щодо формування в учасників освітнього процесу безпечної поведінки в довкіллі з урахуванням умов воєнного (післявоєнного) стану (1 рік).
  1. Поглибити роботу з апробації  нових  сучасних  форм і методів співпраці з родинами вихованців у формуванні соціально – громадянської компетентності дітей дошкільного віку (2 рік).
  1. Удосконалювати роботу з художньо-естетичної компетентності дошкільників, впровадження сучасних технологій художньо-продуктивного циклу, активізацію творчого потенціалу педагогів та батьків, об’єднаних загальним спрямуванням з залучення дітей до мистецької культури (3 рік).

На час воєнного стану у закладі дошкільної освіти діє асинхронне навчання, онлайн робота з батьками та педагогами.