Музей російсько - української війни

27 черв. 2022
шановні працівники закладу та батьки вихованців!

Ми усі віримо, не за горами Перемога, що скоро знову над нашою країною засяє мирне небо і ми всі будемо почувати себе у безпеці. Ми віримо в наших захисників, в нашу країну. Наші серця і серця наших дітей ніколи не забудуть це страшне сьогодення. І ми вважаємо, що правду про те, що у нашій сучасності, сусідня країна виступила агресором, знищила домівки, заклади освіти,  підприємства і стала вбивцею людей, дітей, - повинні знати і наші нащадки.

З цією метою в нашому районі планується відкриття Музею російсько-української війни. Планується відкриття багатьох експозицій, наприклад, руйнування, яких зазнали заклади освіти Київського району, Наші Герої-випускники та співробітники, Війна очима дітей (це можуть бути малюнки або фото), Відродження району під кулями (це фото, де розпочалося прибирання завалів, прилеглої території, суботників, висаджування дерев навесні) і т. д.  Також, можна фото занять з дітьми у підвалах, метро, фото роздачі гуманітарної допомоги або приготування їжі у школах. Можливо, уламки снарядів і таке інше.

Просимо усі фото, фото малюнків, що відображають реалії життя в умовах війни, надсилати до 30.06.2022 на адресу ЦОТ УО ([email protected]) із зазначенням дати, коротким змістом та автором. У разі, якщо будуть цікаві ідеї щодо інших назв та змісту експозицій нашого районного музею, просимо поділитися. Дякуємо за співпрацю! Миру усім! Все буде Україна!