Про шаховий клуб "Гамбіт"

27 черв. 2022
для інформування учасників освітнього процесу

"Навчаюсь. Граю. Перемагаю!"

ГО "Шаховий клуб "Гамбіт" має багаторічний досвід роботи по залученнюдітей до шахів. Сьогодні, внаслідок російської агресії, багато наших співгромадян, у тому числі діти, є переміщеними на території нашої держави або за її межами.

ГО "Шаховийклуб "Гамбіт" готові організувати змістовне дозвілля маленьких українців шляхов шахового всеобучу. Особливо актуальним, на наш погляд, поблема в цьому постає під час тривалих літніх канікул. Звісно, все це має бути на безкоштовній основі, з використанням сучасних можливостей онлайн навчання.

Розроблено та впровадженно вітчизняну шахову онлайн платформу "Gambitius". Вікових обмежень немає (від 3 років до 99). Програма має сучасний та дуже цікавий дизайн, подобається та інтуїтивно зрозуміла дітям.

ШАХОВИЙ КЛУБ "ГАМБІТ"