Про освітню акцію «Харківські герої освітнього фронту»

12 лип. 2022
Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитися до нашої ініціативи та писати історію освітянської родини нашого міста разом.

Про освітню акцію «Харківські герої освітнього фронту»

Представники великої харківської освітянської родини щодня переконують у тому, що неможливо побороти країну, громадяни якої демонструють сміливість і свідомість із пелюшок.

Усі виклики часу ми долаємо спільно, кожен із нас бореться за нашу країну та її щасливе майбутнє на нашому освітньому фронті, додає часточки своєї душі та праці в спільну мету, робить все можливе, аби наблизити перемогу, допомагає нашим захисникам підтримкою, словом і ділом.

З 11 липня започатковує роботу Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту», на якому розміщуватимуться історії дітей та педагогів, котрі власним прикладом щодня доводять незламність нашої нації.

У нашій спільноті розміщуватимемо історії педагогів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу перемогу.

Історії, фото/відео героїв освітнього фронту просимо надсилати на електронну адресу [email protected]. У темі листа необхідно зазначити назву акції - «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.

Посилання на Telegram  - канал "Харківські герої освітнього фронту"

Додаткова інформація в месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp  +380979508755, Тетяна Олександрівна