До уваги педагогів дошкільної освіти

7 лист. 2022
Всеукраїнська науково-практична конференція

Шановні педагоги дошкільного і початкового секторів!
8 .11. 22 року з метою ознайомлення з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6 (7) років до навчання в умовах сучасної школи відбудеться Всеукраїнська науково- практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України,спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти.
Під час конференції обговорюватимуться питання щодо теоретичних аспектів проблеми наступності між дошкільною та початковою освітою; наукових засад, на яких проводилась експрес-діагностика оцінки готовності дитини до систематичного навчання «Чарівні перетворення"
Реєстрація за покликанням:
Підключитися можна на сайті ДУ «УІРО»:
та  ютуб-каналі Видавництва "Ранок" https://www.youtube.com/watch?v=npJq40Hzbxg