Всеукраїнська доброчинна акція «Новорічна листівка на передову»

21 лист. 2022
для підтримки наших Героїв на передовій

УМОВИ

проведення Всеукраїнської доброчинної акції

на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

1. Загальні положення

1.1. Всеукраїнська доброчинна акція на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову» (далі - Акція)  проводиться з метою аби підняти бойовий дух українських військових на передовій у новорічні святащоб вони відчували підтримку своїх земляків, і ми всі разом скоріше перемогли.

1.2. Завданнями Акції є:

активізація творчої та пізнавальної ініціативи учнівської молоді;

виявлення та підтримка обдарованих учнів;

формування активної громадянської позиції у здобувачів освіти;

видання найкращих вітальних листівок для підписання дітьми та молоддю у регіонах з метою відправки  воїнам на передову.

1.3. Загальне керівництво здійснює  Міністерства освіти і науки України. Безпосередня відповідальність за організацію та проведення зазначеного заходу покладається на Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (далі УДЦНПВКТУМ).

Організатором обласного етапу Акції є Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів « Харківської обласної ради.

1.4. УДЦНПВКТУМ обирає редакційну колегію, до складу якої входять представники організаторів.

1.5.  Під час проведення Акції обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 1 червня 2010 року.

2. Учасники Акції

До участі у Акції запрошуються  здобувачі освіти закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти Харківської області.

3Терміни та порядок проведення Акції

3.1. Акція  проводиться у два етапи:

І етап, регіональний – з 18 по 30 листопада 2022 року;

ІІ етап, всеукраїнський – з 01 по 12 грудня 2022року.

3.2. На регіональному етапі відбирається 8 найкращих листівок, які подаються на всеукраїнський етап ні пізніше 04 грудня 2022 року.

3.3. Редакційна колегія обирає дві найкращі листівки з кожного регіону для подальшого їх видання та надсилає готові листівки у регіони не пізніше 21 грудня 2022 року.

3.4. Листівки на обласний етап подаються у паперовому (далі - оригінал) та електронному вигляді. Листівки у електронному вигляді (далі – файл) та заявка на участь у всеукраїнському етапі Акції надсилаються на електронну адресу[email protected] . Оригінали надсилаються на адресу КЗ «Харківська обласна станція юних туристів»61091, м. Харків, вул. Танкопія 15/2.

3.5. Після отримання вітальних листівок у регіонах, діти та учнівська молодь  підписують вітальні листівки та через волонтерів передають бійцям-землякам на передову.

4Технічні вимоги до оформлення листівок

4.1. Вітальна листівка може бути виконана у довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, акварельні, олійні фарби, гуаш, крейда авторська техніка тощо).

4.2.Тематика вітальних листівок довільна до новорічних свят. Учасники Акції готують  патріотичну вітальну листівку, якою висловлюватиме їх почуття поваги і вдячності українським воїнам за мужність та оборону нашої країни та прагнення до Перемоги. Бажано, щоб на листівці були відображені символи регіону або відомі об’єкти, пам’ятки регіону.

4.3. Оригінальний формат листівки має бути не менше А4 (210 х 297 мм). Співвідношення сторін 3 (горизонталь) до 2 (вертикаль). Розміщення зображення горизонтальне. На зворотному боці оригіналу зазначається: прізвища та ім’я автора, повна назва навчального закладу, населений пункт (район/місто, ОТГ, область), контактний телефон.

4.4. Назва файлу листівки повинна  складатися з прізвища та ім’я учасника та назви регіону.

4.5. Файли можуть бути  в форматах: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, AI. Загальні вимоги для файлу: всі шари зведені; не має альфа каналів; не має посилань на вбудовані зображення (для форматів AI та EPS); кольорова модель CMYK. Детальніше:

для TIF- файлів – всі шари зведені, не має альфа каналів, стиснення LZW або відсутні взагалі, кольорова модель CMYK;

для JPG-файлів – тільки стандартний формат, не можна використовувати формат JPG 2000 або JPG stereo, збережений з максимальною якістю, не має стиснення;

для PDF- файлів – PDF версія не нижче 1.5, не має прозорості, всі шрифти в "кривих", не має міток, різів або інших недрукованих елементів, кольорова модель CMYK;

для AI та EPS-файлів – не має ефектів, шрифти в "кривих", не має посилань на вбудовані зображення, не має ole-об'єктів, не має градієнтної заливки, кольорова модель CMYK.

Розширення: оптимальне розширення для офсетного друку - 300 dpi.

Колір: CMYK або градації сірого, 8 біт/каналМінімальна колірність не менше 15%Максимальна колірність не більше 300%Кольоровий профіль не вбудовувати.

4.6. Критерії, за якими оцінюються роботи учасників

змістовність та повнота розкриття теми;

рівень майстерності та техніка виконання;

органічність та гармонійність роботи;

завершеність та зрозумілість змісту і сюжету;

культура оформлення роботи;

творчий підхід до виконання роботи (креативність, новаторство, використання оригінальних технік та нестандартних матеріалів).

5. Підсумки проведення Акції

5.1. Учасники обласного етапу отримують дипломи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

5.2. Учасники всеукраїнського етапу отримують дипломи УДЦНПВКТУМ.

5.2. Учасники Акції, листівки яких будуть відібрані для видання,  отримують призи.

5.3. Найкращі листівки можуть бути представлені на виставках, підготовлених організаторами заходу.