ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!

9 черв. 2023
Розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення»

Вступ дитини до школи – зворушлива подія в житті кожної української родини. У батьків виникає безліч питань, головне з яких «А чи готовий мій малюк до навчання в школі?».

На допомогу фахівцям у галузі дошкільної освіти та батькам дітей старшого дошкільного віку спеціалістами лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України розроблено інструментарій оцінювання готовності дитини до навчання в умовах реформування української школи – «Чарівні перетворення».

Інструментарій застосовується у форматі ігрової взаємодії дорослого і без жодних вимірювань інтелектуальних досягнень дитини, а також не формулюються висновки, які можуть негативно вплинути на подальшу її долю.

Інструментарій «Чарівні перетворення» було презентовано в рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»  організоване Міністерство освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з Видавництво “Ранок”.

За матеріалами сайта "УІРО. Український інститут розвитку освіти"