Районний конкурс «Листівка захиснику України»

27 лист. 2023
До уваги педагогів, батьків та вихованців

про проведення районного конкурсу творчих робіт

«Листівка захиснику України»

І. Загальні положення

1.1. Районний Конкурс творчих робіт  проводиться зметою організації патріотичного виховання дітей  дошкільного віку, розвитку морально-етичних якостей дітей,  сприяння їх самореалізації  та  творчого розвитку.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Листівка, що надихає»;

«Мирне майбутнє Харкова»;

«З Україною у серці».

1.2. Загальне керівництво та координацію проведення Конкурсу здійснює Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

ІІ. Завдання Конкурсу

Конкурс спрямований на формування громадянської свідомості дошкільників, естетичне виховання дітейвиявлення та підтримку активних, талановитих дітей.

ІІІ. Учасники:

У Конкурсі беруть участь  вихованці (4-6 років)закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.

ІV. Вимоги до робіт та їх оцінювання

4.1. Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, фарбами, пастеллю, фломастерами, тощо

4.2. Відповідальній особі за організацію Конкурсу в закладі дошкільної освіти необхідно розмістити фото творчих робіт до 12.12.2023 року на інтерактивній дошці Padlet за посиланням:

Обов’язково необхідно вказати ім’я, прізвище, вік,  групу учасника, номер ЗДО.

VПідведення підсумків Конкурсу:

5.1. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І-ІІІ ступенів Управління освіти адміністрації Київського району. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

5.1.1. Самостійність виконання.

5.1.2. Багатство творчих прийомів.

5.1.3. Якість оформлення.

5.1.4. Композиційна досконалість.

5.1.5. Оригінальність.

Завідувач центру освітніх технологій                                           І.В. НАСТЕНКО