Привітання ветеранів Київського району з Днем Перемоги!

8 трав. 2022
Вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму є традицією у місті Харкові і, зокрема, у Київському районі. Так, щорічно, до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні міська влада вітає ветеранів, які захищали нашу країну у ті страшні часи. Так, і сьогодні, заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович привітав з Днем Перемоги нашу гордість, одинадцять ветеранів Другої світової війни, які залишилися у місті, від імені Харківського міського голови Терехова Ігоря Олександровича та голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутата Харківської міської ради, Казанжиєвої Неллі Василівни. Не дивлячись на те, що сьогодні в нашій країні відбувається збройна агресія Росії проти України, учні Харківського педагогічного ліцею № 4 привітали з Днем Перемоги Лезова Петра Петровича, 1920 року народження. Петро Петрович з 1941 року боровся з нацистською навалою, нагороджений кількома медалями. Це лише маленька часточка великої данини пошани ветеранам Другої світової війни від дітей Київського району.

Шановні ветерани, ми пишаємося Вами і бажаємо міцного здоров'я та мирного неба.