6 трав. 2016

Вітаємо всіх матерів з ДНЕМ МАТЕРІ!

8 травня - день матері. Всіх матерів вітаємо зі святом!
5 трав. 2016

Консультація старшої медичної сестри для педагогів закладу

Старша медична сестра провела для педагогів закладу консультацію "Використання природних факторів зміцнення здоров'я. Організація загартування дошкільників влітку"
27 квіт. 2016

З 21 по 27 квітня проводився Тиждень охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки життєдіяльності

Проводився конкурс малюнку "Охорона праці очима дітей"
25 квіт. 2016

Майстер-клас для педагогів закладу

28.04.2016 року вихователь Гетьманська Т.Ю. проведе майстер-клас для педагогів на тему "Нетрадиційні техніки малювання, як засіб розвитку творчих здібностей дітей"
25 квіт. 2016

Виставка методичної літератури та посібників з патріотичного виховання

19.04.2016 року в закладі була проведена виставка методичної літератури та посібників з патріотичного виховання
14 квіт. 2016

Семінар вихователя-методиста для педагогів закладу

Відбувся семінар вихователя-методиста для педагогів закладу "Організація роботи щодо патріотичного виховання дітей дошкільного віку"
11 квіт. 2016

Педагогічна рада № 3

Педрада № 3 була присвячена проблемі "Виховання на основі патріотичних цінностей, як провідний шлях формування особистості дошкільника та його духовного світу"
8 квіт. 2016

Переможці районного конкурсу "Чомусики 2016"

8.04.2016 року відбувся ІІ етап інтелектуального конкурсу "Чомусики", на якому вихованці старшої групи (вихователь Гетьманська Т.Ю.) нашого ДНЗ посіли призові місця. Мазілова К. (ІІ місце, номінація "Юний мовознавець") та Матвєєва Д.(ІІ місце, номінація "Юний еколог"). ВІТАЄМО ЇХ!!!!!!
4 квіт. 2016

Вітаємо наших переможців!

Вихованці старшої групи № 4 (вихователь Гетьманська Т.Ю.) - Мазілова К. та Матвєєва Д. отримали І місце в інтелектуальному конкурсі "Чомусики", Водченко А. - ІІІ місце. ВІТАЄМО конкурсантів!
28 бер. 2016

Перший етап інтелектуального конкурсу "Чомусики"

В ДНЗ пройшов перший етап інтелектуального конкурсу "Чомусики", де були визначені кращі номінанти, які продовжуть змагання з вихованцями сусідніх закладів.