25 вер. 2015

День дошкілля

Сьогодні в закладі відбувся святковий концерт з дня дошкільного працівника.
24 вер. 2015

24.09.15 практичний психолог провів семінар для педагогів закладу

14 вер. 2015

Консультація на тему:Сучасні підходи до ство-рення розвивального середовища групових приміщень: структура та зміст

Для вихователів дошкільного закладу завідувачем була надана консультаціія на тему:Сучасні підходи до ство-рення розвивального середовища групових приміщень: структура та зміст
10 вер. 2015

Семінар практичного психолога "Вплив експериментальної діяльності на інтелектуальний розвиток дошкільників"

Сьогодні відбудеться семінар практичного психолога для педагогів дошкільного закладу на тему: "Вплив експериментальної діяльності на інтелектуальний розвиток дошкільників"
1 вер. 2015

З Днем ЗНАНЬ!!!!!

Сьогодні на майданчику закладу пройшла урочиста лінійка з приводу нового навчального року. На святі діти дошкільних груп показали святковий концерт для усіх присутніх.
1 вер. 2015

Педагогічна рада № 1

31.08.2015 року для педагогічного колективу ДНЗ була проведена педагогічна рада № 1 «Основні орієнтири нового навчального року у формуванні різнобічно розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості від перших років життя дитини і до школи»