2 лист. 2015

Нарада при завідувачу

Сьогодні відбулася нарада при завідувачу для педагогів закладу, де розглядалися важливі питання навчально-виховного процесу закладу.
29 жовт. 2015

Перемога за нами!!!

Сьогодні пройшов ІІ етап фізкультурних змагань "Перші кроки" між ДНЗ № 2, 22, 25. В цьому турі 1 місце отримала команда нашого дошкільного закладу (вихователь - Гетьманська Т.Ю.). З чим ми і вітаємо вихователя та вихованців групи.
16 жовт. 2015

21.10.2015 року в нашому закладі діти зможуть відвідати Харківський планетарій.

16 жовт. 2015

І-ий етап конкурсу "Перші кроки"

Сьогодні стартував в нашому ДНЗ І-ий етап конкурсу "Перші кроки". В фізкультурних змаганнях приймали участь вихованці старшої групи № 4 (вихователь Гетьманська Т.Ю.)
15 жовт. 2015

Багаторазовий семінар-практикум "Мовленнєвий розвиток зв`язного мовлення в дошкільному дитинстві"

Для педагогів нашого закладу був проведений сьогодні вихователем-методистом багаторазовий семінар-практикум "Мовленнєвий розвиток зв`язного мовлення в дошкільному дитинстві"
12 жовт. 2015

Консультація для вихователів "Художньо-мовленнєвий розвиток дошкільників"

Сьогодні для педагогів закладу буде проведений вихователем-методистом консультація на тему: "Художньо-мовленнєвий розвиток дошкільників"
1 жовт. 2015

Консультативний пункт практичного психолога для батьків

01.10.2015 року був проведений консультативний пункт практичного психолога для батьків на тему "Експериментальна діяльність в житті дошкільника"
1 жовт. 2015

Наша гордість! Гетьманська Тетяна Юріївна - вихователь старшої групи № 4

На урочистому концерті присвяченому Всеукраїнському Дню дошкільного працівника була нагороджена грамотою Управління освіти вихователь нашого закладу Гетьманська Т.Ю. за сумлінну працю та професіоналізм.
25 вер. 2015

День дошкілля

Сьогодні в закладі відбувся святковий концерт з дня дошкільного працівника.
24 вер. 2015

24.09.15 практичний психолог провів семінар для педагогів закладу