9 трав. 2023

Історія свята
8 трав. 2023

День памʼяті та примирення

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
5 трав. 2023

Квести, подорожі та музикограма

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додала нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
4 трав. 2023

До уваги батьків та педагогів!

Харківські інклюзивно-ресурсні центри запрошують батьків дітей, які мають особливості розвитку, потребують створення сприятливих для навчання умов у закладі освіти та підтримки в освітньому процесі, звернутися для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з метою визначення наявності особливих освітніх потреб.
2 трав. 2023

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

За квітень місяць 2023 року
1 трав. 2023

З Днем праці

Шановні колеги!
1 трав. 2023

Про проведення освітньої акції «Українська культура як місток єднання минулого, сьогодення та майбутнього українців»

З нагоди Дня вишиванки, Дня слов'янської писемності тa культури, Вcесвітнього дня культурної різноманітності в iм'я діалогу та розвитку, Міжнародного дня матері та Міжнародного дня сім’ї Департамент освіти Харківської міської ради запрошує долучитися охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, педагогів до освітньої акції.
27 квіт. 2023

До уваги батьків та педагогів!

Схвалено Стратегію розвитку читання в Україні на 2023-2032 роки
25 квіт. 2023

Google запускає українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті»

Google Україна спільно з Міністерством освіти і науки та Міністерством цифрової трансформації запустили українськомовну версію онлайн-гри «Interland: Безпека дітей в Інтернеті».
24 квіт. 2023

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ