5 січ. 2017

Виставка методичної літератури та посібників з фізичного розвитку

з 05.01.2017 року в ДНЗ проходить виставка методичної літератури та посібників з фізичного розвитку
28 груд. 2016

Святкові ранки до Нового року

В ДНЗ відбулися святкові ранки до Нового року, на яких діти та батьки отримали масу задоволень. В кінці заходів діти отримали подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса
28 груд. 2016

Педагогічна рада № 2 "Я - землі своєї паросток зелений"

26 груд. 2016

Ділова гра "Створення в ДНЗ безпечного середовища для дитини"

Для педагогів закладу була проведена вихователем-методистом ділова гра "Створення в ДНЗ безпечного середовища для дитини"
22 груд. 2016

Колективний перегляд (вихователь Андрущенко Н.В.)

Відбувся колективний перегляд в групі раннього віку № 3 на тему "Сюрпризи від Сніговичка" (експериментально-дослідницька діяльність)
19 груд. 2016

Відкриття Новорічної ялинки на майдані!

Ми запрошуємо батьків до участі у відкритті Новорічної ялинки на майдані у 17.00
19 груд. 2016

Сьогодні в ДНЗ відбувся святковий концерт до свята Миколая.

19 груд. 2016

Сьогодні в ДНЗ відбувся святковий концерт до свята Миколая.

12 груд. 2016

Майстер клас "Використання в роботі з дітьми кориктурних таблиць за методикою Н.Гавриш, О.Безсонова"

Майстер клас "Використання в роботі з дітьми кориктурних таблиць за методикою Н.Гавриш, О.Безсонова "Калейдоскоп інформаційно-ігрової творчості дітей"" (вихователь-методист Паладій Н.О.)
9 груд. 2016

Консультація "Заради здоров'я дитини" (вихователь Фоміна Н.О.)