День української мови та писемності

9 лист. 2021
пройшов у закладі дошкільної освіти

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

На цьому тижні в нашому закладі теж відзначається це свято "Ти наше диво калинове, співуча українська мова!"

Упродовж тижня педагоги закладу проводять різні заходи із дітьми:

-заняття "Наша рідна мова", "Поети та письменники України", "Українська народна казка", "Колисова пісня", "Українська мова - мова мами й тата" . Під час занять використовується демонстраційний матеріал, відеоперзентації, прослухування пісень, перегляд казок, театралізована діяльність. В кожній групі проходить виставка для дітей "Українські казки"

Проводяться методичні заходи з педагами такі як:

-консультація для педагогів "Виховання культури мови та поваги до державної мови у дітей"

- написання радіодиктанту педагогами.

Для батьків закладу вихователі роблять відеоролики про проведення заходів.

Незважаючи на осінній похмурий день, у садочку панує тепла і радісна атмосфера. Зі святом! Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!

Відеоролик молодшої групи, вихователь Паладій Н.О.