День науки!

10 лист. 2021
Цікава наука для дітей!

Мета цього дня — сприяти усвідомленню дітьми корисності науки, необхідності більш тісної взаємодії між наукою і суспільством.

Під час Дня науки наші вихованці стали учасниками пізнавальних і водночас простих експериментів не лише віртуально, а й реально. Для цього педагоги запаслися простим інвентарем та організували спеціальний простір у дитячому садку.

Малята ознайомилися з чудодійною силою води. Ознайомилися з властивостями паперу, дерева, пластмаси, пластику, металу тощо.  Що треба для росту рослин? Що треба для збереження чистого повітря? Що вміє малювати? Працювали у куточку природи.

Це лише частина всього того, що діти виконували в цей день. Прості, але захопливі і пізнавальні досліди, які ми провели з дошкільниками у День науки.

Відеоролик Дня науки в молодшій групі, вихователь Паладій Н.О.