3 груд. 2015

Багаторазовий семінар (заняття 2)

В закладі відбувся багаторазовий семінар (заняття 2) на тему "Мовленнєвий розвиток дошкільників як складова готовності дошкільного навчання"
1 груд. 2015

Нарада при завідувачеві

Сьогодні відбудеться нарада при завідувачеві для педагогів закладу
25 лист. 2015

Розвага з ОБЖД (дорожній рух)

Сьогодні була проведена розвага з ОБЖД (дорожній рух) для вихованців дошкільних груп. Артистами були вихованці середньої групи (вихователь Фоміна Н.О.)
25 лист. 2015

Тиждень безпеки з запобігання дитячого дорожно-транспортного травматизму

В ДНЗ з 23.11 по 27.11 проходить тиждень безпеки з запобігання дитячого дорожно-транспортного травматизму
17 лист. 2015

Відкритий показ заняття з розвитку мовлення (грамота) у старшій групі

Завтра відбудеться відкритий показ заняття з розвитку мовлення (грамота) у старшій групі (вихователь Гетьманська Т.Ю.), на тему "Осінь - золота чарівниця"
9 лист. 2015

Сьогодні в ДНЗ був проведений День української писемності та мови!

Сьогодні в ДНЗ був проведений День української писемності та мови! Діти всіх дошкільних груп виступили з концертною програмою, де між музичними номерами читалися вірші про мову.
3 лист. 2015

Святкові осінні ранки

Сьогодні відбулися святкові ранки присвячені Осінній тематиці у групі раннього віку № 3 (вихователь Андрущенко Н.В.), молодшій групі № 6 (вихователь Гусейнова Т.С.)
2 лист. 2015

Нарада при завідувачу

Сьогодні відбулася нарада при завідувачу для педагогів закладу, де розглядалися важливі питання навчально-виховного процесу закладу.
29 жовт. 2015

Перемога за нами!!!

Сьогодні пройшов ІІ етап фізкультурних змагань "Перші кроки" між ДНЗ № 2, 22, 25. В цьому турі 1 місце отримала команда нашого дошкільного закладу (вихователь - Гетьманська Т.Ю.). З чим ми і вітаємо вихователя та вихованців групи.
16 жовт. 2015

21.10.2015 року в нашому закладі діти зможуть відвідати Харківський планетарій.